Bahrajn »Igralci in trenerji iz A-Z

Bahrajnska reprezentanca »Igralci in trenerji iz A-Z



Igralec Država Položaj Rojen
TO
Abubaker Aadem Bahrajn Bahrajn Brani 01.01.1988
Faouzi Aaish Bahrajn Bahrajn Vezist 27.02.1985
Abdul Abbas | Bahrajn Bahrajn Brani 10.3.1969
Adel Abbas Bahrajn Bahrajn Vezist 24.10.1982
Ahmad Abdalnabi | Bahrajn Bahrajn Brani 30.03.1986
Abdulla Abdo Omar Bahrajn Bahrajn Vezist 27.03.1988
Hassan Abdqaheri Bahrajn Bahrajn Vezist 17.10.1991
Hasan Abdqahri | Bahrajn Bahrajn Vezist 17.10.1991
Mohammed Abdul Qayoom | Bahrajn Bahrajn Brani 4.6.2001
Faisal Abdulaziz Bahrajn Bahrajn Brani 01.08.1968
Saleh Abdulhameed Bahrajn Bahrajn Brani 08.08.1982
Mahdi Abduljabbar Bahrajn Bahrajn Naprej 25.06.1991
Abdulrahman Abdulkarim Bahrajn Bahrajn Vratar 13.05.1980
Ahmed Abdulla Bahrajn Bahrajn Brani 01.04.1987
Kameel Abdulla Bahrajn Bahrajn Brani 07.07.1993
Abdulla Ahmed Saleh Abdulla Aman Bahrajn Bahrajn Brani
Ismail Abdullatif Bahrajn Bahrajn Naprej 11.9.1986
Mahmood Abdulrahman Bahrajn Bahrajn Vezist 22.11.1984
Rašid Abdulrahman Bahrajn Bahrajn Vezist 31.03.1973
Mohamed Abdulwahab Bahrajn Bahrajn Vezist 13.11.1989
Mohammed Adel Bahrajn Bahrajn Naprej 20.9.1996
Je rekel Adnan Bahrajn Bahrajn Vezist
Je rekel Adnan Bahrajn Bahrajn Brani 05.02.1983
Husain Ahmed Bahrajn Bahrajn Naprej 11.02.1982
Ibrahim Ahmed Bahrajn Bahrajn Naprej
Sayed Ahmed Bahrajn Bahrajn Naprej 03.04.1991
Mahmood Al Ajmi Bahrajn Bahrajn Vezist 08.05.1987
Mohamed Al Alawi Bahrajn Bahrajn Naprej 13.10.1989
Rashed Al Allan Bahrajn Bahrajn Brani 27.11.1987
Saad Al Amer Bahrajn Bahrajn Naprej 28.04.1991
Hamad Rakea Al Anezi Bahrajn Bahrajn Vezist 22.04.1984
Isa Al Anezi Bahrajn Bahrajn Vezist 14.03.1993
Hakeem Al Araibi Bahrajn Bahrajn Brani 07.11.1993
Ali Al Asfoor Bahrajn Bahrajn Vezist
Kamil Al Aswad Bahrajn Bahrajn Naprej 08.04.1994
Ali Al Athem Bahrajn Bahrajn Brani 19.9.1990
Hamad al banki Bahrajn Bahrajn Vezist 23.06.1988
Mohamed al banna Bahrajn Bahrajn Naprej 29.9.1990
Zdaj Al Barri Bahrajn Bahrajn Vezist
Abdulla al dakeel Bahrajn Bahrajn Naprej 03.06.1985
Hamad Al Dakheel Bahrajn Bahrajn Naprej
Rashed Al Dosari Bahrajn Bahrajn Vezist 24.03.1980
Hamad Al Doseri Bahrajn Bahrajn Vratar 24.07.1989
Mahboob Al Doseri Bahrajn Bahrajn Vratar 10.4.1995
Mahmood Al Hanafi Bahrajn Bahrajn Naprej 05/05/1977
Fahad Al Hardan Bahrajn Bahrajn Vezist 14.01.1987
Mohammed Al Hardan Bahrajn Bahrajn Vezist 6. 10. 1997
Waleed Al Hayam Bahrajn Bahrajn Brani 03.02.1991
Abdullah Al Hazaa Bahrajn Bahrajn Brani 19.07.1990
Rashed Al Hooti Bahrajn Bahrajn Brani 24.12.1989
Mahdi Al Humaidan Bahrajn Bahrajn Vezist 19.05.1993
Sami Al Husaini Bahrajn Bahrajn Naprej 29.09.1989
Hamed Al Jazaf Bahrajn Bahrajn Vezist 20.10.1969
Abdullah Al Kaabi Bahrajn Bahrajn Vratar 18.03.1989
Ghazi Al Kawari Bahrajn Bahrajn Brani 19.05.1977
Ahmed Al Khattal Bahrajn Bahrajn Naprej 10.6.1988
Abdulwahab Al Malood Bahrajn Bahrajn Vezist 6. 6. 1990
Ebrahim Al Mishkhas Bahrajn Bahrajn Brani 7. 7. 1980
Hassan Al Mosawi Bahrajn Bahrajn Brani 21.9.1984
Ebrahim Abdulla Al Obaildi Bahrajn Bahrajn Vezist 03/06/1986
Mohamed Al Romaihi Bahrajn Bahrajn Naprej 9.9.1990
Abdulla Al Saqer Bahrajn Bahrajn Naprej 30.10.1992
Abbas Al Sari Bahrajn Bahrajn Naprej 11.9.1992
Jassim Al Shaikh Bahrajn Bahrajn Naprej 01.02.1996
Hamad Al Shamsan Bahrajn Bahrajn Brani 29.9.1997
Abbas Al Tooq Bahrajn Bahrajn Vratar 13.06.1983
Abdulla Al Zaied Bahrajn Bahrajn Brani 11.10.1990
Mohamed Jaffer Al Zain Bahrajn Bahrajn Naprej 13.11.1979
Mahmood Al-Ajimi Bahrajn Bahrajn Vratar 14.10.1983
Ali al-ansari Bahrajn Bahrajn Vezist
Sayed Alawi Bahrajn Bahrajn Vezist 3.7.1993
Abdulwahab Ali Bahrajn Bahrajn Vezist 4.6.1984
Husain ali Bahrajn Bahrajn Naprej 31.12.1981
Mahdi Ali Bahrajn Bahrajn Naprej 15.02.1993
Hussain Ali Baba Bahrajn Bahrajn Brani 11.02.1982
Abbas Ayyad Bahrajn Bahrajn Brani 11.05.1987
Mohammed Aziz Bahrajn Bahrajn Vezist
B
Abdulla Bakheet Bahrajn Bahrajn Brani
Sayed Baqer Bahrajn Bahrajn Brani 14.04.1994
Sergio batista Argentina Argentina Manager 11. 11. 1962
Faisal Bodahoom Bahrajn Bahrajn Brani 25.9.1988
Hans-Peter Briegel Nemčija Nemčija Manager 11.10.1955
Ahmed Bughammar Bahrajn Bahrajn Naprej 30.12.1997
C
Gabriel Calderon Argentina Argentina Manager 07.02.1960
D
Adnan Daif | Bahrajn Bahrajn Brani
Sayed Dhiya Saeed Bahrajn Bahrajn Vezist 17.07.1992
Mohamed Duaij Bahrajn Bahrajn Brani 24.07.1981
Nasser Duaij Bahrajn Bahrajn Naprej 18.01.1983
JE
Marjan Eid Bahrajn Bahrajn Manager 12.5.1979
F
Ebrahim Faraj Bahrajn Bahrajn Brani
Juma Faraj Bahrajn Bahrajn Brani
Abdulkarim Fardan Bahrajn Bahrajn Vratar 25.04.1992
Saleh Farhan Bahrajn Bahrajn Vezist 1981
Abdulla Baba Fatadi Bahrajn Bahrajn Vezist 11/02/1985
Abdul Froutan Bahrajn Bahrajn Vezist
G
Ahmed Ghilan Bahrajn Bahrajn Vezist
Mujtaba Ghuloom Bahrajn Bahrajn Vezist 21.02.1993
Salman Isa Ghuloom Bahrajn Bahrajn Brani 11. 11. 1977
H
Ali Habib Bahrajn Bahrajn Vezist 23.03.1992
Ibrahim Habib Bahrajn Bahrajn Naprej 05.02.1989
Yusuf Habib | Bahrajn Bahrajn Vratar 9.9.1998
Yusuf Habib | Bahrajn Bahrajn Vratar 1997
Adnan Hamad Iraku Iraku Manager 01.02.1961
Ali Haram Bahrajn Bahrajn Naprej 11.12.1988
Hussain Haram Bahrajn Bahrajn Vratar 20.07.1981
Hussain Hashem Bahrajn Bahrajn Brani
Sayed Hashem Bahrajn Bahrajn Naprej 10.9.1987
Sayed Hashim Bahrajn Bahrajn Naprej 03.04.1998
Abdulrahman Hassan Bahrajn Bahrajn Vratar
Ahmed Hassan Bahrajn Bahrajn Naprej 29.03.1980
Ali Hassan Bahrajn Bahrajn Vratar 16.08.1972
Hélio Sousa Portugalska Portugalska Manager 12.8.1969
Josef Hickersberger Avstrija Avstrija Manager 27.04.1948
Fayad Hissain Bahrajn Bahrajn Brani
A'ala Hubail Bahrajn Bahrajn Naprej 25.06.1982
Mohamed Hubail Bahrajn Bahrajn Vezist 23.06.1981
Anthony Hudson Anglija Anglija Manager 03.11.1981
Ali husain Bahrajn Bahrajn Vratar 27.11.1991
Mohamed Husain Bahrajn Bahrajn Brani 31.07.1980
jaz
Rekel je Ridha Isa Bahrajn Bahrajn Vezist 07.08.1994
J
Je rekel Jaafar Bahrajn Bahrajn Vratar 25.08.1985
Mahdi Jabbar Bahrajn Bahrajn Naprej 25.06.1991
Hassan Jaffar | Bahrajn Bahrajn Vezist 27.10.1998
Sayed Jalal Bahrajn Bahrajn Vezist 5. 11. 1980
Rashad Jamal Bahrajn Bahrajn Naprej 18.01.1979
Husain Jameel Bahrajn Bahrajn Brani 3. 10. 1997
Mohamed Jameel Bahrajn Bahrajn Vezist 27.03.1995
Abdulla Janahi Bahrajn Bahrajn Vezist 15.11.1986
Ahmed Juma Bahrajn Bahrajn Brani 10. 10. 1992
Mohamed Juma Basheer Bahrajn Bahrajn Brani 13.12.1973
Srećko Juričić Hrvaška Hrvaška Manager 30.12.1954
TO
Ali Khaleel Bahrajn Bahrajn Brani 02.12.1990
Hassan Khalfan Bahrajn Bahrajn Brani 29.01.1969
Abdulaziz Khalid Bahrajn Bahrajn Naprej 17.03.1997
L
Ebrahim Lutfalla Bahrajn Bahrajn Vratar 24.9.1992
M
Milan Máčala Češka Češka Manager 4.7.1943
Ali Madan Bahrajn Bahrajn Brani 30.11.1995
Mohamed Mahorfi Bahrajn Bahrajn Brani 5. 5. 1989
Mohamed Maki Bahrajn Bahrajn Naprej
Hisham Mansour Bahrajn Bahrajn Vezist 03.06.1990
Mahmood Mansour Bahrajn Bahrajn Vratar 01.06.1980
Mohamed Marhoon Bahrajn Bahrajn Vezist 12.02.1998
Abdulla Marzooq Bahrajn Bahrajn Brani 12.12.1980
Mohamed Marzooq Bahrajn Bahrajn Brani
Ahmed Matar Bahrajn Bahrajn Brani 29.10.1983
Mohamed Matar Saad Bahrajn Bahrajn Naprej 16.07.1992
Ahmed Merza Bahrajn Bahrajn Vezist 24.02.1991
Ahmed Mirza Bahrajn Bahrajn Vezist
Jassim Mohamed Bahrajn Bahrajn Brani
Hakeem Mohammad Bahrajn Bahrajn Vezist
Feisal Abdulaziz Mohammed Bahrajn Bahrajn Brani 10.8.1968
Nasser Mohammed Bahrajn Bahrajn Vezist
Najaf Mohd Bahrajn Bahrajn Vezist
Mahmoud Mokhtar Bahrajn Bahrajn Brani 01.05.1996
Ahmed Moosa Bahrajn Bahrajn Vezist 17.9.1993
Isa Moosa Naji Bahrajn Bahrajn Vezist 19.12.1987
Abdulrahman Mubarak Bahrajn Bahrajn Naprej 19.1.1985
Ali Muneer Bahrajn Bahrajn Naprej 27.02.1992
Ahmed Mushaima Bahrajn Bahrajn Vratar 13.12.1982
Isa Ahmed Muthanna Bahrajn Bahrajn Vezist 23.04.1991
N
Ahmed Nabeel Bahrajn Bahrajn Vezist 25.08.1995
Hesham Nayem Bahrajn Bahrajn Vezist 24.06.1990
Sayed Nazar Bahrajn Bahrajn Vratar 25.11.1992
Sayed Nazar Bahrajn Bahrajn Vratar
Ali Norooz Hasan Bahrajn Bahrajn Vezist 29.07.1982
ALI
Jaycee John Okwunwanne Bahrajn Bahrajn Naprej 10.8.1985
Abdullah Omar | Bahrajn Bahrajn Vezist 01.01.1987
P
Luka Peruzović Hrvaška Hrvaška Manager 26.02.1952
V
Masoud Qambar Bahrajn Bahrajn Naprej 03.08.1984
R
Jamal Rashed Bahrajn Bahrajn Naprej 07.11.1988
S
Dawood Saad Bahrajn Bahrajn Brani 09.07.1986
Ali Saeed Bahrajn Bahrajn Naprej 17.08.1996
Mohamed Sahwan Bahrajn Bahrajn Brani 24.06.1989
Rashed Salem Bahrajn Bahrajn Naprej 26.08.1974
Hussein Salman Bahrajn Bahrajn Vezist 20.12.1982
Shaker Salman Bahrajn Bahrajn Naprej
Mohamed Salmeen Bahrajn Bahrajn Vezist 4. 11. 1980
Ali Saqr | Bahrajn Bahrajn Vratar 24.9.1979
Abdulla Shallal Bahrajn Bahrajn Brani 31.01.1993
Salman Sharida Bahrajn Bahrajn Manager
Fahad show manager Bahrajn Bahrajn Brani 10.9.1990
Sayed Shubbar Alawi Bahrajn Bahrajn Vratar 11.08.1985
Wolfgang Sidka Nemčija Nemčija Manager 26.05.1954
Miroslav Soukup Češka Češka Manager 13.11.1965
Humoud Sultan Bahrajn Bahrajn Vratar
T
Ahmed Taleb Bahrajn Bahrajn Vezist 03/09/1978
Peter Taylor Anglija Anglija Manager 03.01.1953
Khamis Thani Bahrajn Bahrajn Brani 11.08.1968
Thiago Fernandes Brazilija Brazilija Naprej 20.05.1990
IN
Ashraf Waheed Bahrajn Bahrajn Vratar 05.07.1991
Y.
Talal Yousef Bahrajn Bahrajn Vezist 24.02.1975
Ali Yousif Bahrajn Bahrajn Vezist
Abdulla Hasan Yousuf Bahrajn Bahrajn Vezist 28.5.1983
Abdulla Yusuf Bahrajn Bahrajn Vezist 12.6.1993
Ahmed Yusuf Al Hujairi Bahrajn Bahrajn Brani 01.02.1978
Z
Abdulla Zayed Bahrajn Bahrajn Brani 11.10.1990