Nogometne tekme na »09.03.2018

Pregled nogometnih tekem za 3. 3. 2018



. .
FIFA> Ženske prijateljske tekme 2018> september FIFA>September Prijateljske tekme za ženske 2018> september' border = '0' />
07:00 Macau - Guam 0: 5 (0: 2)
10:00 Mongolija - Severno Marianski otoki 3: 2 (0: 2)
FIFA> U17 Friendlies 2018> september FIFA>September U17 Friendlies 2018> September' border = '0' />
16:30 Nigerija - Burkina Faso 2: 3 (2: 2)
UEFA> U19 ženske kvalifikacije za EURO 2018/2019> Skupina 6 UEFA>Skupina 6 U19 ženske EURO Kvalifikacije 2018/2019> Skupina 6' border = '0' />
ob petih zvečer Srbija - Danska 0: 5 (0: 1)
ob petih zvečer Lihtenštajn - Grčija 0: 3 (0: 0)
CONCACAF> Žensko prvenstvo žensk QF 2018 Karibsko območje> Zadnji krog CONCACAF>Final Round
00:00 Jamajka - Kuba 6: 1
Argentina> Prva liga 2018/2019  Argentina> Prva divizija 2018/2019>' border = '0' />
00:00 Boca Juniors - Velez Sarsfield 3: 0 (2: 0)
23:00 Newellovi stari fantje - Atletski Tucuman 1: 2 (1: 1)
Argentina> Primera B Metropolitana 2018/2019  Argentina> First Metropolitan B 2018/2019>' border = '0' />
19:05 Šolarji Munro - Študenti Caserosa 2: 1 (2: 0)
19.30 Tristan Suarez - Acassuso 0: 0 (0: 0)
19.30 Vzame iskre - Phoenix 1: 0 (0: 0)
23.30 Delavnice plezalnih zdravil - Flandrija 0: 1 (0: 1)
Belgija> Rezervna liga Pro 2018/2019  Belgium> Rezerva Pro League 2018/2019>' border = '0' />
18:30 Sporting Lokeren II - SV Zulte Waregem II 3: 2 (0: 1)
18:30 Royal Excel Mouscron II - KRC Genk II 2: 4 (1: 1)
18:30 RSC Anderlecht II - Sint-Truidense VV II 2: 3 (1: 2)
18:30 Waasland-Beveren II - AS Eupen II 2: 1 (2: 0)
19:00 Royal Antwerpen FC II - Standard Liège II 3: 0 (2: 0)
19:00 Cercle Brugge II - KAA Gent II 0: 1 (0: 0)
Bolivija> Profesionalna liga 2018 Clausura  Bolivia> Profesionalna liga 2018 Clausura>' border = '0' />
00:30 East Oil - Uničevalci 1: 0 (0: 0)
Kolumbija> Zaključek prvega leta 2018  Colombia> Prvi zaključek leta 2018>' border = '0' />
00:00 Jaguarji iz Cordobe - Državna atletska 1: 1 (1: 0)
02:00 Deportivo Cali - Atlético Junior 1: 0 (0: 0)
Danska> Rezervna liga 2018/2019 Jesen  Denmark> Rezervna liga 2018/2019 jesen>' border = '0' />
12:00 FC Copenhagen II - FC Nordsjælland II 0: 1
Egipt> Premiership 2018/2019  Egypt> Premiership 2018/2019>' border = '0' />
19:00 Misr lel-Maqasah SC - Klub Al-Masry 0: 0 (0: 0)
Anglija> U23 Premier League Div. 1 2018/2019  England> U23 Premier League Div. 1 2018/2019> 'border =' 0 '/>
19:00 Derby County U23 - Leicester City U23 0: 2 (0: 2)
Anglija> U23 Premier League Div. 2 2018/2019  England> U23 Premier League Div. 2 2018/2019> 'border =' 0 '/>
19:00 Sunderland AFC U23 - West Bromwich Albion U23 2: 1 (1: 0)
Francija> Ligue 2 2018/2019  France> Ligue 2 2018/2019>' border = '0' />
19:45 FC Lorient - Grenoble Foot 38 1: 0 (1: 0)
Nemčija> 2. Bundesliga 2018/2019  Germany> 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' />
19.30 Holstein Kiel - 1. FC Magdeburg 2: 1 (0: 0)
Nemčija> 3. Liga 2018/2019  Germany> 3. Liga 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SG Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen 1: 1 (1: 0)
Grčija> Super liga 2018/2019  Greece> Superliga 2018/2019>' border = '0' />
19.30 Levadiakos - Apollon Smyrnis 1: 0 (0: 0)
19.30 Panetolikos - OFI Heraklion 2: 1 (1: 0)
Izrael> Ligat ha'Al 2018/2019  Israel> 'border =' 0 '/>
18:30 Beitar Jeruzalem - FC Hapoel Hadera 0: 1 (0: 0)
Italija> Italijanski pokal Serie D 2018/2019> 1. krog  Italy>1. krog Coppa Italia Serie D 2018/2019> 1. krog' border = '0' />
19.30 AC krema - ZDA Pergolettese 0: 2
Nizozemska> Rezervna liga 2018/2019 1. faza Skupina B  Netherlands> Rezervna liga 2018/2019 1. faza skupine B>' border = '0' />
17.30 Mladi Brabant United - Willem II (J) 3: 0 (2: 0)
Severna Irska> Premier League 2018/2019  Northern Ireland> Premier liga 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Križarji FC - FC Coleraine 0: 3 (0: 1)
Norveška> Oddelek 2. divizije 1 2018  Norway> 2. Divizija Avdeling 1 2018>' border = '0' />
ob petih zvečer Mah FK - Kvote BK II 1: 1 (1: 0)
Norveška> Oddelek 2. divizije 2 2018  Norway> 2. Divizija Avdeling 2 2018>' border = '0' />
18:00 FK Arendal - Vålerenga IF II 3: 3 (2: 1)
Paragvaj> Prva divizija 2018 Clausura  Paraguay> Primera División 2018 Clausura>' border = '0' />
22:15 Svoboda - 3. februarja 0: 0 (0: 0)
Romunija> Liga 1 2018/2019  Romania> Liga 1 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Politehnica Iași - Concordia Chiajna 3: 0 (2: 0)
Južna Koreja> K League 2 2018  South Korea> K League 2 2018>' border = '0' />
11:30 Daejeon Citizen - FC Suwon 1: 0 (1: 0)
12:00 Seoul E-Land FC - FC Seongnam 1: 2 (0: 2)
Španija> Druga divizija 2018/2019  Spain> Drugi oddelek 2018/2019>' border = '0' />
20:00 UD Almeria - Malaga CF 0: 1 (0: 1)
Švedska> Superettan 2018  Sweden> Superettan 2018>' border = '0' />
18:00 AFC Eskilstuna - GAIS Göteborg 2: 1 (1: 1)
18:00 Östers IF - Falkenbergs FF 2: 3 (0: 1)
18:00 Varbergs Bois - IFK Värnamo 2: 2 (1: 0)
ZDA> Major League Soccer 2018  USA> Major League Soccer 2018>' border = '0' />
00:30 DC United - FC Atlanta United 3: 1 (1: 1)