FIFA> Prijateljski klubi 2017> Teden | Prijateljski klubi 2017> Teden' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:30 | VfB Stuttgart | - | Pravi Betis | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | Hamburger SV | - | Espanyol Barcelona | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Augsburg | - | PSV Eindhoven | 0: 0 (0: 0) | |
14.30 | Eintracht Frankfurt | - | FSV Frankfurt | 5: 2 (2: 0) | |
15:00 | VfL Wolfsburg | - | ACF Fiorentina | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Everton FC | - | FC Sevilla | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Newcastle United | - | Hellas Verona | 2: 0 (2: 0) | |
16:00 | Rdeči in beli Erfurt | - | Borussia Dortmund | 2: 5 (2: 2) | |
16:00 | Sc freiburg | - | Torino FC | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Brighton & Hove Albion | - | Atletico Madrid | 2: 3 (0: 1) | |
19.30 | AFC Bournemouth | - | SSC Napoli | 2: 2 (0: 1) | |
19.30 | Inter | - | Villarreal CF | 3: 1 (1: 1) | |
FIFA> Ženske prijateljske tekme 2017> avgust | Prijateljske sezone 2017> Avgust' border = '0' /> | ||||
13:00 | Litva | - | Latvija | 1: 1 (0: 0) | |
UEFA> Ženske EURO 2017 Nizozemska> Finale | EURO 2017 Nizozemska> Final' border = '0' /> | ||||
16:00 | Nizozemska | - | Danska | 4: 2 (2: 2) | |
Armenija> Premier League 2017/2018 | Premier liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Banants | - | FC Pyunik | 2: 2 (0: 1) | |
16:00 | Gandzasar Kapan | - | FC Ararat | 1: 3 (1: 0) | |
Avstralija> NPL Novi Južni Wales 2017 | NPL Novi Južni Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Rockdale City Suns | - | Wollongong Wolves | 2: 1 (1: 0) | |
06:00 | Manly United | - | Sydney United 58 | 3: 2 (0: 1) | |
06:00 | FC Blacktown City | - | APIA Leichhardt Tigers | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Olimpijski v Sydneyju | - | Hakoah Sydney City East | 4: 0 (2: 0) | |
Avstralija> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Severna bes | 1: 5 (1: 4) | |
09:00 | Olimpijski FC | - | FC Gold Coast City | 1: 3 (1: 1) | |
Avstralija> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
5.30 | Broadmeadow Magic | - | Newcastle United Jets (Y) | 2: 0 (1: 0) | |
5.30 | Charlestown City Blues | - | Weston Workers FC | 2: 1 (0: 0) | |
5.30 | Jezero Macquarie City | - | Hamilton olimpijski | 0: 4 (0: 1) | |
Avstralija> NPL Zahodna Avstralija 2017 | NPL Zahodna Avstralija 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perth Glory (Y) | - | Bayswater City SC | 2: 3 (2: 0) | |
Avstralija> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Cooma FC | - | Canberra FC | 1: 5 (1: 2) | |
06:00 | Gungahlin United | - | Canberra Olympic | 3: 3 (1: 0) | |
Avstralija> NPL Tasmanija 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
5.30 | Olimpija FC Warriors | - | Severni Rangers | 1: 1 (1: 0) | |
Avstrija> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15.30 | Wolfsberger AC | - | SCR Altach | 1: 0 (0: 0) | |
15.30 | Hitri Dunaj | - | Avstrija Dunaj | 2: 2 (1: 0) | |
18:00 | SV Mattersburg | - | Nevihta Gradec | 2: 3 (1: 1) | |
Avstrija> Regionalliga zahod (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Hard | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 1: 1 (1: 1) | |
Belorusija> Prvenstvo 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Neman grodno | - | FK Isloch Minsk | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | FK Minsk | - | BATE Borisov | 1: 0 (0: 0) | |
ob petih zvečer | Torpedo-BelAZ Zhodino | - | FK Slutsk | 1: 1 (0: 0) | |
Belgija> Prvi razred A 2017/2018 | Prvi razred A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | KAA Gent | - | Royal Antwerpen FC | 0: 1 (0: 1) | |
ob petih zvečer | RSC Anderlecht | - | KV Ostende | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Club Brugge KV | - | AS Eupen | 3: 1 (1: 1) | |
Belgija> Prva liga B 2017/2018 Obdobje 1 | Prvi razred B 2017/2018 Obdobje 1>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KVC Westerlo | - | Cercle Bruges | 1: 2 (1: 0) | |
Bolivija> Profesionalna liga 2017 Clausura | Profesionalna liga 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Naftni tanker Yacuiba | - | Bolivar | 2: 0 (0: 0) | |
Bosna in Hercegovina> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Krupa | - | Sloboda Tuzla | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Borec Banja Luka | - | FK Mladost Doboj-Kakanj | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | FK Sarajevo | - | NK GOŠK Gabela | 0: 1 (0: 0) | |
Brazilija> Serie A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Flamengo RJ | - | Victoria - BA | 0: 2 (0: 1) | |
20:00 | Palme | - | Athletico Paranaense | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | križarjenje | - | Botafogo - RJ | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | FC Coritiba | - | Chapecoense | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Atlético Mineiro | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Bahia - BA | - | FC Sao Paulo | 2: 1 (2: 1) | |
23:00 | črni most | - | Vasco da Gama | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Avaí - SC | - | Santos FC | 0: 0 (0: 0) | |
Bolgarija> Parva Liga 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CSKA Sofija | - | Lokomotiv Plovdiv | 4: 1 (2: 0) | |
Kanada> Nogometna liga 2017 | Nogometna liga 2017>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Milton SC | - | SC Waterloo | 4: 3 | |
23:00 | Royal Toronto FC | - | Srbski beli orli | 0: 5 | |
Čile> Prehodni turnir 1. divizije 2017 | Prehodni turnir prve divizije 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Everton | - | sveti Ludvik | 4: 0 (2: 0) | |
ob petih zvečer | O'Higgins | - | Colo-Colo | 1: 3 (1: 2) | |
20.30 | Huachipato | - | Audax Italiano | 2: 1 (1: 1) | |
23:00 | Antofagasta | - | Iquique | 0: 0 (0: 0) | |
Kitajska> Super liga 2017 | Superliga 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Guangzhou R&F | - | Pričakovanje | 4: 1 (3: 1) | |
12:35 | Šanghaj SIPG | - | FC Tianjin Quanjian | 0: 0 (0: 0) | |
Kitajska> Prva liga 2017 | Prva liga 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Dalian Yifang | - | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 4: 0 (1: 0) | |
12:35 | Peking BG | - | FC Shenzhen | 3: 1 (2: 1) | |
Kolumbija> Zaključek prvega leta 2017 | Prvo zapiranje leta 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Enkrat Caldas | - | Atletska Bucaramanga | 0: 2 (0: 1) | |
01:30 | Tigres FC | - | Neodvisni Medellin | 1: 0 (1: 0) | |
21:15 | Deportivo Cali | - | Patriots FC | 0: 0 (0: 0) | |
23:15 | Milijonarji | - | Atlético Junior | 1: 2 (0: 1) | |
Kostarika> Prva divizija 2017/2018 Apertura | Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
03:00 | Občinska Liberija | - | CS Herediano | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | Občina Pérez Zeledón | - | Šport Saprissa | 1: 2 (0: 2) | |
18:30 | LD Alajuelense | - | Svetniki Guápilesa | 2: 2 (1: 2) | |
21:00 | Guadeloupe | - | Občinska Grčija | 0: 3 (0: 2) | |
23:00 | CS Cartaginés | - | Lemon FC | 0: 0 (0: 0) | |
Hrvaška> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Dinamo Zagreb | - | Hajduk Split | 3: 1 (1: 0) | |
Češka> 1. nogometna liga 2017/2018 | 1. nogometna liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | Viktoria Plzeň | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Vysočina Jihlava | - | 1. FC Slovácko | 0: 0 (0: 0) | |
ob petih zvečer | Baník Ostrava | - | Slavia Praga | 0: 0 (0: 0) | |
Češka> 2. nogometna liga 2017/2018 | 2. nogometna liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:15 | Viktoria Zizkov | - | FK Varnsdorf | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC Sellier & Bellot Vlašim | - | Češke Budejovice | 0: 2 (0: 2) | |
Danska> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Lyngby BK | - | FC Nordsjælland | 1: 4 (1: 1) | |
13:00 | FC Helsingør | - | FC Midtjylland | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Odense BK | - | Aalborg BK | 0: 0 (0: 0) | |
ob petih zvečer | Brøndby IF | - | FC Kopenhagen | 1: 0 (0: 0) | |
Danska> 1. divizija 2017/2018 | 1. oddelek 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Vejle BK | - | FC Nykøbing | 4: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Roskilde | - | Thisted FC | 2: 3 (2: 1) | |
13:30 | Skive I. | - | Brabrand IF | 3: 4 (1: 0) | |
13:30 | Viborg FF | - | Esbjerg fB | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | FC Fredericia | - | Vendsyssel FF | 3: 3 (2: 2) | |
13:30 | Naprej Amager | - | HB Køge | 1: 2 (0: 0) | |
Danska> 2. divizija Pool 1 2017/2018 | Skupina 2. divizije 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Næstved BK | - | Skovshoved IF | 1: 3 (1: 1) | |
Danska> 2. divizija Pool 3 2017/2018 | 2. Delitev Pool 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ČE Lyseng | - | Jammerbugt FC | 1: 2 (0: 1) | |
12.30 | Ringkøbing IF | - | Aarhus Fremad | 0: 1 (0: 0) | |
Ekvador> Serija A 2017 Druga stopnja | Serija A 2017 Druga stopnja>' border = '0' /> | ||||
17.30 | LDU Quito | - | Mesto Guayaquil | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Nacionalni | - | Deportivo Cuenca | 0: 1 (0: 1) | |
21:00 | Rumena sila | - | Macara | 2: 2 (1: 1) | |
Salvador> Otvoritev 1. divizije 2017/2018 | Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Sonsonate FC | - | zavezništvo | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | Chalatenango | - | Orel | 3: 2 (1: 1) | |
22:00 | Luis Angel Firpo | - | Občinski Limeño | 0: 2 (0: 1) | |
22:30 | VI | - | Isidro Metapan | 2: 0 (2: 0) | |
Anglija> Prvenstvo 2017/2018 | Prvenstvo 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Bolton Wanderers | - | Leeds United | 2: 3 (1: 3) | |
Anglija> FA Community Shield 2017> Final | FA Community Shield 2017> Final' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Chelsea | - | FC Arsenal | 1: 4 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Estonija> estonski pokal 2017/2018> 3. krog | estonski pokal 2017/2018> 3. krog' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Kuressaare | - | Kuusalu JK Rada | 9: 1 (6: 0) | |
Ferski otoki> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | B36 Tórshavn | - | ÍF Fuglafjørður | 5: 2 (1: 0) | |
15:00 | NSÍ Runavík | - | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | 4: 0 (3: 0) | |
15:00 | Viking | - | HB Tórshavn | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | Lestvica IF | - | 07 zahod | 0: 1 (0: 1) | |
ob petih zvečer | EB / tok | - | KÍ Klaksvík | 2: 1 (0: 0) | |
Finska> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | HJK Helsinki | - | FC Lahti | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | IFK Mariehamn | - | SJK Seinäjoki | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Vaasan PS | - | PS Kemi | 3: 3 (1: 2) | |
Finska> Ykkönen 2017 | Številka ena 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Grankulla IFK | - | Ekenäs IF | 0: 0 (0: 0) | |
Francija> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lille OSC | - | FC Nantes | 3: 0 (0: 0) | |
16:00 | Angers SCO | - | Žirondinci Bordeaux | 2: 2 (1: 1) | |
20:00 | Olympique Marseille | - | Dijon FCO | 3: 0 (0: 0) | |
Gruzija> Erovnuli Liga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Chikhura Sachkhere | - | FC Kobuleti | 1: 1 (1: 1) | |
17.30 | FC Saburtalo | - | Lokomotiv Tbilisi | 6: 0 (5: 0) | |
Nemčija> 2. Bundesliga 2017/2018 | 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12.30 | Jahn Regensburg | - | 1. FC Nürnberg | 0: 1 (0: 0) | |
14.30 | SpVgg Greuther Fürth | - | Arminia Bielefeld | 1: 2 (0: 2) | |
14.30 | Erzgebirge Aue | - | Fortuna Dusseldorf | 0: 2 (0: 1) | |
Nemčija> 3. Liga 2017/2018 | 3. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfL Osnabrück | - | Hallescher FC | 3: 3 (2: 1) | |
13:00 | 1. FC Magdeburg | - | Wurzburger Kickers | 2: 1 (2: 0) | |
Nemčija> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC St. Pauli II | - | Eintracht Norderstedt | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | VfB Oldenburg | - | Črno-beli Rehden | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Altona 93 | 1: 2 (0: 1) | |
Nemčija> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VSG Altglienicke | - | Germania Halberstadt | 0: 1 (0: 1) | |
12.30 | Union Fürstenwalde | - | 1. FC Lok Leipzig | 0: 2 (0: 0) | |
12:45 | BSG Chemie Leipzig | - | SV Babelsberg 03 | 1: 0 (0: 0) | |
Nemčija> Regionalliga zahod 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Wattenscheid 09 | - | Fortuna Düsseldorf II | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Rdeča in bela hrana | - | Wuppertal SV | 1: 3 (1: 0) | |
Nemčija> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Saarbrücken | - | Hessen Kassel | 3: 1 (3: 0) | |
13:00 | VfB Stuttgart II | - | SSV Ulm 1846 | 5: 4 (4: 1) | |
13:00 | TuS Koblenz | - | SC Freiburg II | 1: 2 (1: 0) | |
Nemčija> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Buchholz 08 | - | TuS Dassendorf | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | Wedeler TSV | - | WTSV Concordia | 4: 1 (1: 1) | |
14:00 | TSV Sasel | - | SV Rugenbergen | 3: 2 (1: 2) | |
15:00 | HSV Barmbek-Uhlenhorst | - | FC Teutonia 05 | 1: 5 (1: 2) | |
Nemčija> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Optika Rathenow | - | Victoria Seelow | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | SV zeleno-beli brieselang | 5: 0 (2: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | Hanza Rostock II | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | TeBe Berlin | 1: 3 (0: 2) | |
13:00 | SC Staaken | - | Hertha Zehlendorf | 1: 2 (0: 2) | |
Nemčija> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSG Wismut Gera | - | SV SCHOTT Jena | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Enotnost Kamenz | - | FC Carl Zeiss Jena II | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | VfB 1921 Krieschow | - | Bischofswerdaer FV | 2: 4 (1: 2) | |
13:00 | 1. FC Lok Stendal | - | FC enota Rudolstadt | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | Inter Leipzig | - | VFC Plauen | 0: 1 (0: 0) | |
Nemčija> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Gonsenheim | - | FSV Jägersburg | 2: 0 (0: 0) | |
Nemčija> Liga Schleswig-Holstein 2017/2018 | Liga Schleswig-Holstein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Holštajn Kiel II | - | SV Friesland 03 | 1: 2 (0: 1) | |
Nemčija> Mladinski DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. krog | Mladinski DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. krog' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hansa Rostock | - | 1. FC Kaiserslautern | 0: 2 (0: 0) | |
10:00 | Eintracht Trier | - | FC Ingolstadt 04 | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | RB Leipzig | - | Eintracht Frankfurt | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
10:00 | 1. FC Köln | - | Sv sandhausen | 1: 3 (1: 2) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Energija Cottbus | - | VfL Bochum | 1: 3 (1: 0) | |
12:00 | SV Lippstadt 08 | - | Hannover 96 | 0: 3 (0: 1) | |
Gana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Asante Kotoko | - | Hrastova srca | 1: 1 (0: 0) | |
Gvatemala> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura | Nacionalna liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Komunikacije | - | Deportivo Guastatoya | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Sanarate | - | CSD občinski | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | Xelaju MC | - | Deportivo Malacateco | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Deportivo Marquense | - | Deportivo Petapa | 0: 4 (0: 0) | |
Honduras> Nacionalna liga 2017/2018 Apertura | Nacionalna liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Prava Španija | - | Platense | 1: 0 (1: 0) | |
02:00 | Juticalpa | - | Volkovi UPNFM | 3: 1 (1: 0) | |
02:00 | Motagua | - | Resnična družba | 1: 1 (0: 0) | |
02:00 | Življenska doba | - | Maraton | 1: 1 (0: 0) | |
Madžarska> Opomba I 2017/2018 | Opomba I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ob petih zvečer | Debrecen VSC | - | Ferencváros TC | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Mezõkövesd-Zsóry | - | Videoton FC | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Pestjpest FC | - | Budimpešta Vasas | 1: 0 (1: 0) | |
Indonezija> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persiba Balikpapan | - | Perseru Serui | 2: 1 (2: 1) | |
12.30 | PS Barito Putera | - | Persija Jakarta | 1: 0 (0: 0) | |
Irak> Super liga 2016/2017 | Superliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Al kratka | - | Al Najaf | 3: 2 | |
14:45 | Al Hudood | - | Al Zawra’a | 0: 2 (0: 0) | |
14:45 | Al Bahri | - | Amanat Bagdad | 2: 1 | |
14:45 | Naft Maysan | - | FC Karbalaa | 2: 0 | |
14:45 | Al Naft | - | Naft Al Junoob | 3: 0 (1: 0) | |
14:45 | Al Karkh SC | - | Al Quwa Al Jawiya | 2: 2 (2: 2) | |
Izrael> Pokal Toto Al 2017/2018> Skupina B | Toto Cup Al 2017/2018> Skupina B' border = '0' /> | ||||
ob petih zvečer | Maccabi v Tel Avivu | - | Maccabi Netanya | 0: 0 (0: 0) | |
17:45 | Bnei Yehuda v Tel Avivu | - | Maccabi Petach-Tikva | 1: 0 (1: 0) | |
Izrael> Pokal Toto Al 2017/2018> Skupina C | Toto Cup Al 2017/2018> Skupina C' border = '0' /> | ||||
19:00 | Hapoel Be'er Sheva | - | Beitar Jeruzalem | 0: 3 (0: 1) | |
Italija> Coppa Italia 2017/2018> 2. krog | Coppa Italia 2017/2018> 2. krog' border = '0' /> | ||||
17.30 | Nogomet Novara | - | Nogomet Piacenza | 1: 2 (0: 1) | |
17.30 | FC Venezia | - | Pordenone Calcio | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | AS Citadela | - | UC AlbinoLeffe | 2: 1 (1: 0) | |
19.30 | FC Carpi | - | AS Livorno | 4: 0 (3: 0) | |
19.30 | ZDA Salernitana 1919 | - | ZDA Alessandria 1912 | 2: 1 (1: 1) | |
19.30 | Virtus Entella | - | Ameriški kremonski | 0: 1 (0: 1) | |
19.30 | AC Pisa | - | Frosinone Nogomet | 0: 1 (0: 1) | |
19.30 | ZDA Avellino | - | Matera Nogomet | 1: 0 (1: 0) | |
19.30 | Ameriški Palermo | - | Virtus Francavilla | 5: 0 (2: 0) | |
19.30 | Vicenza Calcio | - | Foggia Nogomet | 1: 3 (0: 1) | |
19.30 | Brescia Calcio | - | Nogomet Padova | 1: 0 (1: 0) | |
19.30 | Pescara Calcio | - | ZDA Triestina | 5: 3 (2: 2, 3: 3) aet | |
19:45 | AC Cesena | - | Sambenedettese | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Ternana Calcio | - | Trapani Nogomet | 0: 1 (0: 0) | |
19:45 | AC Perugia Calcio | - | AS Gubbio | 2: 1 (0: 0) | |
20:15 | FC Bari 1908 | - | Parma Calcio 1913 | 2: 1 (1: 1) | |
Japonska> Liga J2 2017 | Liga J2 2017>' border = '0' /> | ||||
10.30 | Nagoya Grampus | - | Ehime FC | 7: 4 (3: 0) | |
Japonska> Japonska nogometna liga 2017 2. krog | 2. krog Japonske nogometne lige 2017>' border = '0' /> | ||||
07:00 | MIO Biwako Shiga | - | Zgrešena Oita | 3: 1 (1: 0) | |
Litva> A Lyga 2017 | Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Trakai | 1: 3 (1: 1) | |
18:00 | FK Sūduva | - | FC Stumbras | 4: 2 (3: 0) | |
Luksemburg> Nacionalna divizija 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ZDA Esch | - | Mladinski Esch | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | Union Titus Pétange | - | RM Hamm Benfica | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | RFCU Luksemburg | - | Niedercorn napredek | 2: 3 (2: 2) | |
17.30 | CS FOLA Esch | - | Victoria Rosport | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | FC Differdange 03 | - | ZDA Mondorf | 4: 0 (1: 0) | |
Mehika> Otvoritev 1. divizije 2017/2018 | Prva divizija 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | UANL Tigres | - | Beli petelini | 1: 1 (0: 1) | |
01:06 | Klub Leon | - | Modri križ | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | CF America | - | Pumas UNAM | 2: 1 (1: 1) | |
03:06 | Deportivo Guadalajara | - | Klub Necaxa | 2: 2 (2: 2) | |
18:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 2 (1: 1) | |
Mehika> Liga za napredovanje (2004–2020) 2017/2018 Apertura | Liga za napredovanje (2004–2020) 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Alebrijes iz Oaxace | - | Colts UAEM | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | FC Juárez | - | Roadrunner UAT | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | Nogometni klub TM | - | Atletski San Luis | 1: 1 (1: 1) | |
Mehika> Otvoritev osnovnih sil U20 2017/2018 | U20 Basic Forces 2017/2018 Otvoritev>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | FC Puebla | 0: 4 | |
15:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 0 | |
Mehika> Otvoritev osnovnih sil U17 2017/2018 | U17 Basic Forces 2017/2018 Otvoritev>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | FC Puebla | 5: 0 | |
17.30 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 | |
Nigerija> Profesionalna liga 2017 | Profesionalna liga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Wikki turisti | - | Enugu Rangers | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Bukola Babes | - | Remo Stars | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | MFM FC | - | Poje Aba | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Kano stebri | - | Plateau United | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Utrinki | - | Gombe United | 2: 1 (0: 0) | |
16:00 | Lobi zvezde | - | Abia Warriors | 2: 4 (1: 1) | |
16:00 | Ifeanyi Uba | - | Nasarawa United | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Nigerski tornadi | - | El-Kanemi Warriors | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Sončne zvezde | - | Akwa United | 1: 0 (1: 0) | |
Norveška> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
ob petih zvečer | Kvote BK | - | Sogndal IL | 2: 1 (2: 0) | |
ob petih zvečer | Sarpsborg 08 | - | FK Haugesund | 2: 1 (0: 1) | |
ob petih zvečer | Stabæk IF | - | Nogomet Sandefjord | 1: 3 (0: 1) | |
ob petih zvečer | Tromsø IL | - | Molde FK | 1: 2 (1: 1) | |
ob petih zvečer | Viking FK | - | Lillestrøm SK | 2: 2 (0: 2) | |
19:00 | Aalesunds FK | - | SK Brann | 3: 3 (1: 2) | |
Norveška> 1. divizija 2017 | 1. divizija 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ullensaker / Kisa IL | - | Sandnes Ulf | 3: 3 (1: 1) | |
ob petih zvečer | FK Bodø / Glimt | - | FK Arendal | 5: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | FK Jerv | - | Fredrikstad FK | 2: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | Florø SK | - | Kongsvinger IL | 1: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | Strømmen IF | - | Levanger FK | 0: 1 (0: 0) | |
ob petih zvečer | Tromsdalen UIL | - | Nogomet Elverum | 1: 1 (1: 1) | |
ob petih zvečer | Åsane Nogomet | - | Ranheim IL | 1: 3 (1: 2) | |
Norveška> Oddelek 2. divizije 2 2017 | 2. Divizija Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SK Vard | - | Nest-Sotra | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Vindbjart FK | 1: 2 (0: 2) | |
ob petih zvečer | Bryne FK | - | Fana IL | 4: 0 (3: 0) | |
Paragvaj> Prva divizija 2017 Clausura | Prva divizija 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Sonce Amerike | - | Narodni klub | 1: 1 (0: 0) | |
22:10 | Klub Olympia | - | Blond prosta gnuja | 3: 0 (2: 0) | |
Peru> Prva divizija 2017 Apertura | Prva divizija 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Limsko zavezništvo | - | Univerza San Martin | 3: 2 (1: 1) | |
ob petih zvečer | Sporting Cristal | - | Juan Aurich | 0: 0 (0: 0) | |
19:15 | Pravi Garcilaso | - | Združeni trgovci | 2: 1 (0: 0) | |
21:30 | Tehniška univerza | - | Športna univerza | 1: 0 (0: 0) | |
Poljska> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14.30 | Jagiellonia Białystok | - | Sandecja Nowy Sącz | 1: 3 (1: 1) | |
ob petih zvečer | KS Cracovia | - | Lech Poznan | 0: 2 (0: 0) | |
Poljska> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Gozd Niepołomice | - | Rakow Częstochowa | 2: 3 (2: 3) | |
Portugalska> Premier League 2017/2018 | Premier liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CD Ptice | - | Športni CP | 0: 2 (0: 1) | |
20:15 | Vitoria Setúbal | - | Moreirense FC | 1: 1 (1: 0) | |
Portugalska> Druga liga 2017/2018 | Druga liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Sporting Covilhã | - | Športni CP B | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Športna Braga B | - | Zveza Madeire | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | Nacionalni CD | - | FC Penafiel | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | CD Cova Piedade | - | CD Santa Clara | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Akademik Viseu | - | Akademik iz Coimbre | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Famalicão | - | FC Arouca | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Porto B | - | Gil Vicente | 1: 2 (1: 2) | |
16:00 | Pravi SC | - | Leixões SC | 4: 1 (1: 0) | |
ob petih zvečer | Varzim SC | - | Vitória Guimarães B | 3: 0 (1: 0) | |
Romunija> Liga 1 2017/2018 | Liga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Univerza CS v Craiovi | - | Astra Giurgiu | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | Concordia Chiajna | - | FCSB | 1: 2 (0: 0) | |
Rusija> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Arsenal Tula | - | FK Tosno | 1: 2 (1: 0) | |
15.30 | CSKA Moskva | - | Rubin Kazan | 1: 2 (1: 2) | |
18:00 | FK Krasnodar | - | FK Ural | 1: 1 (0: 1) | |
18:00 | Zenit iz Sankt Peterburga | - | Spartak Moskva | 5: 1 (2: 0) | |
Škotska> Premiership 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Motherwell FC | - | Rangers FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | FC Aberdeen | - | Hamilton Academical | 2: 0 (1: 0) | |
Srbija> Super liga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Spartak Subotica | - | Partizan | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | Rdeča zvezda | - | FC Čukarički-Stankom | 3: 0 (1: 0) | |
Slovaška> Super liga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17.30 | DAC Dunajská Streda | - | MFK Ružomberok | 1: 1 (1: 0) | |
Slovaška> Slovensky Pohar 2017/2018> 2. krog | Slovenski Pohar 2017/2018> 2. krog' border = '0' /> | ||||
16:00 | Slovan Hlohovec | - | ŠK FC Vydrany | 6: 7 (0: 1, 2: 2) pso | |
Slovenija> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:50 | NK Ankaran | - | NK Maribor | 1: 5 (0: 2) | |
19:00 | NK Domžale | - | ND Gorica | 1: 1 (0: 0) | |
Južna Koreja> K League 1 2017 | K League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Jeonbuk | - | Ulsan hyundai | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Pohang Steelers | - | Jeonnam Dragons | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Sangju Sangmu | - | FC Gangwon | 1: 2 (1: 0) | |
Južna Koreja> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Busan IPark | - | FC Anyang | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | FC Seoul E-Land | - | FC Seongnam | 1: 1 (1: 1) | |
Švedska> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Hammarby IF | - | BK Häcken | 1: 2 (0: 0) | |
14:00 | GIF Sundsvall | - | Östersunds FK | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Kalmar FF | - | IFK Göteborg | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Jaz Sirius | - | AIK Solna | 1: 4 (0: 3) | |
Švedska> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Dalkurd FF | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | IF Brommapojkarna | - | Trelleborgs FF | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | IFK Värnamo | - | Gefle IF | 2: 2 (1: 0) | |
Švica> Super liga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Luzern | - | Grasshopper Club Zürich | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | FC St. Gallen | - | FC Sion | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | BSC Young Boys | - | FC Lausanne-Sport | 3: 0 (2: 0) | |
Švica> Liga izzivov 2017/2018 | Liga izzivov 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC Vaduz | 3: 1 (1: 1) | |
Švica> Liga za napredovanje 2017/2018 | Liga za napredovanje 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSC Old Boys | - | Stadion Nyonnais | 0: 1 (0: 0) | |
Švica> Švicarska 1. Liga Skupina 1 2017/2018 | Swiss 1. Liga Group 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Naters | - | Ekipa Vaud | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Thun II | - | Vevey Sports 05 | 0: 0 (0: 0) | |
Švica> Švicarska 1. Liga Group 2 2017/2018 | Swiss 1. Liga Group 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Sursee | - | SR Delémont | 2: 1 | |
14:00 | FC Langenthal | - | FC Luzern II | 1: 5 | |
Švica> Švicarska 1. Liga Group 3 2017/2018 | Swiss 1. Liga Group 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14.30 | FC Kosova Zürich | - | FC Seuzach | 2: 0 | |
Tajska> Tajska liga 1 2017 | Tajska liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Super moč Samut Prakan | - | Buriram United | 0: 7 (0: 1) | |
12:00 | Policija Tero FC | - | Navy FC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | FC Sukhothai | - | Tajska Honda Ladkrabang | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | FC Sisaket | - | Muangthong United | 2: 2 (1: 1) | |
Turčija> Superpokal 2017> Finale | Super Cup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
18:45 | Bešiktaš | - | Atiker Konyaspor | 1: 2 (0: 1) | |
Ukrajina> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Chernomorets Odessa | - | FC Aleksandrija | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Okoli Kropyvnytskyi | - | NK Veres | 1: 3 (1: 1) | |
17.30 | Vorskla Poltava | - | Dinamo Kijev | 0: 0 (0: 0) | |
17.30 | Zorya Lugansk | - | Olimpik Donetsk | 0: 2 (0: 0) | |
ZDA> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | DC United | - | FC Toronto | 1: 1 (1: 0) | |
00:00 | Philadelphia Union | - | FC Dallas | 3: 1 (2: 0) | |
00:30 | Montreal Impact | - | Mesto Orlando | 2: 1 (0: 1) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | Zvočniki iz Seattla | 0: 4 (0: 2) | |
01:30 | Chicago Fire | - | Revolucija v Novi Angliji | 4: 1 (2: 1) | |
03:00 | Colorado Rapids | - | Vancouver Whitecaps | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | Pravo slano jezero | - | Houston Dynamo | 0: 0 (0: 0) | |
03:30 | Potresi v San Joseju | - | Posadka Columbus | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Portland Timbers | - | Los Angeles Galaxy | 3: 1 (2: 1) | |
23:00 | FC New York City | - | New York RB | 3: 2 (1: 1) | |
ZDA> Prvenstvo USL 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Neodvisnost Charlotte | - | FC Louisville City | 3: 1 (2: 0) | |
00:00 | FC Cincinnati | - | Orlando City B | 2: 2 (1: 1) | |
00:00 | Ottawa Fury | - | Betlehem Steel FC | 1: 2 (1: 0) | |
00:00 | Pittsburgh Riverhounds | - | Richmond Kickers | 1: 1 (0: 0) | |
00:30 | Tampa Bay Rowdies | - | Harrisburg City Islanders | 3: 0 (1: 0) | |
01:00 | Preklopniki Colorado Springs | - | Portland Timbers 2 | 4: 1 (3: 0) | |
01:30 | OKC Energy FC | - | Pravi monarhi SLC | 2: 0 (1: 0) | |
01:30 | FC Saint Louis | - | Swope Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | San Antonio FC | - | Orange County SC | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | Tulsa Roughnecks | - | Reno 1868 FC | 2: 3 (0: 2) | |
03:30 | Los Angeles Galaxy II | - | Phoenix Rising | 0: 2 (0: 2) | |
04:00 | Sacramento Republic | - | Vancouver Whitecaps 2 | 1: 0 (0: 0) | |
ZDA> Severnoameriška nogometna liga 2017 jesenska sezona | Jesenska sezona Severnoameriške nogometne lige 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Portoriko FC | - | Jacksonville Armada | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Indy Eleven | - | FC Edmonton | 1: 3 (0: 0) | |
00:30 | Miami FC | - | Severna Karolina FC | 2: 3 (0: 1) | |
01:00 | San Francisco Deltas | - | New York Cosmos | 2: 1 (2: 1) | |
ZDA> Ženska državna nogometna liga za ženske 2017 | |||||
00:30 | NC pogum | - | Vladavina Seattla | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Orlando Pride | - | Chicago Red Stars | 1: 1 (1: 0) | |
Uzbekistan> Super liga 2017 | Superliga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kyzylkum Zarafshan | - | Pakhtakor Taškent | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Sogdiana Jizzakh | - | Bunyodkor PFK | 0: 0 (0: 0) | |
15.30 | Nasaf Karshi | - | FC Kokand 1912 | 3: 0 (2: 0) | |
Venezuela> Prva divizija 2017 Clausura | Prva divizija 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Gvajanski rudarji | - | Zamora FC | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Metropolitanos FC | - | Deportivo Lara | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Atletski Socopó | - | Trujillanos FC | 1: 2 (0: 1) | |
20.30 | Portugalski FC | - | Carabobo FC | 0: 0 (0: 0) | |
21:00 | Učenci Merida | - | Deportivo La Guaira | 1: 3 (0: 1) | |
22:00 | Caracas FC | - | FC Aragua | 3: 0 (3: 0) | |
22:00 | Deportivo Táchira | - | Atletska Venezuela | 2: 0 (0: 0) |