Nogometne tekme dne »09.07.2018

Pregled nogometnih tekem za 09.07.2018



. .
FIFA> Prijateljske tekme 2018> september FIFA>September Prijateljske tekme 2018> september' border = '0' />
12:00 Tajvan - Malezija 2: 0 (1: 0)
12:00 Južna Koreja - Kostarika 2: 0 (1: 0)
12.30 Singapur - Mavricij 1: 1 (0: 1)
14:00 Maledivi - Šrilanka 0: 0 (0: 0)
ob petih zvečer Katar - Kitajska 1: 0 (1: 0)
19:45 Škotska - Belgija 0: 4 (0: 1)
FIFA> Prijateljski klubi 2018> Teden FIFA>Teden Prijateljski klubi 2018> Teden' border = '0' />
11:30 Holstein Kiel - VfL Osnabrück 6: 3 (4: 0)
14:00 Parma Calcio 1913 - AS Livorno 1: 1 (0: 1)
14:00 Fortuna Dusseldorf - KFC Uerdingen 05 1: 1
14.30 Standardna pluta - Fortune sittard 4: 1 (3: 0)
15:00 VfL Wolfsburg - Erzgebirge Aue 3: 1 (2: 0)
15:15 FC Sion - FC Chiasso 2: 1 (1: 0)
16:00 FC Viktoria 1889 Berlin - SC Paderborn 07 1: 3 (1: 1)
16:00 Udinese Calcio - NK Celje 0: 0 (0: 0)
16:00 Paris FC - SM Caen 1: 2
16:00 RC Strasbourg - F91 Dudelange 3: 1
16:30 SG Sonnenhof Großaspach - SpVgg Greuther Fürth 5: 4 (0: 0) pso
ob petih zvečer Dinamo Dresden - Bohemians 1905 2: 3 (0: 2)
ob petih zvečer Cercle Bruges - FC Valenciennes 1: 2 (1: 2)
17:45 SpVgg Greuther Fürth - VfB Stuttgart 1: 3
18:00 FC Nitra - Slavia Praga 0: 2 (0: 0)
19:00 VfB Stuttgart - SG Sonnenhof Großaspach 2: 0
19:15 CD Alaves - FC Sochaux 3: 1 (0: 0) pso
20:15 CD Alaves - Resnična družba 0: 1
21:15 Resnična družba - FC Sochaux 2: 1
FIFA> Ženske prijateljske tekme 2018> september FIFA>September Ženske prijateljske tekme 2018> September' border = '0' />
06:00 Guam - Severno Marianski otoki 0: 0 (0: 0)
10:00 Mongolija - Macau 0: 0 (0: 0)
FIFA> U21 Friendlies 2018> september FIFA>September U21 Friendlies 2018> September' border = '0' />
16:00 Rusija - Egipt 1: 1 (0: 0)
18:00 Nemčija - Mehika 3: 0 (1: 0)
FIFA> U20 Friendlies 2018> september FIFA>September U20 Friendlies 2018> September' border = '0' />
16:00 Hrvaška - Rusija 1: 0 (0: 0)
ob petih zvečer Nemčija - Češka 3: 2 (1: 1)
ob petih zvečer Ekvador - Peru 1: 3 (0: 1)
FIFA> U19 prijateljske tekme 2018> september FIFA>September U19 Friendlies 2018> September' border = '0' />
10:00 Bosna in Hercegovina - Georgia 2: 1 (1: 0)
14:00 Severna Irska - Slovaška 4: 1 (1: 1)
15:00 Nemčija - Švica 2: 2 (2: 0)
16:00 Švedska - Avstrija 0: 2 (0: 0)
16:00 Italija - Portugalska 0: 1 (0: 1)
FIFA> Prijateljske tekme do 18 let> september FIFA>September U18 Friendlies 2018> September' border = '0' />
10:00 Litva - puran 0: 1 (0: 1)
14:00 Rusija - Anglija 0: 3 (0: 2)
15:00 Severna Makedonija - Poljska 0: 1 (0: 1)
15.30 Srbija - Italija 0: 2 (0: 0)
18:00 Francija - Nizozemska 0: 0 (0: 0)
FIFA> U17 Friendlies 2018> september FIFA>September U17 Friendlies 2018> September' border = '0' />
10:00 Italija - Izrael 5: 2 (2: 0)
10:00 Portugalska - Madžarska 4: 2 pso
15:00 Nemčija - Nizozemska 2: 2 (2: 1)
15:00 Anglija - Norveška 6: 0 (2: 0)
16:30 Belgija - Romunija 5: 3 (0: 0, 0: 0) pso
16:30 Poljska - Estonija 2: 0
FIFA> U16 prijateljske tekme 2018> september FIFA>September U16 Friendlies 2018> September' border = '0' />
18:00 Avstrija - Ciper 2: 3 (1: 1)
UEFA> Liga narodov A 2018/2019> Skupina 3 UEFA>Skupina 3 Liga narodov A 2018/2019> Skupina 3' border = '0' />
19:45 Italija - Poljska 1: 1 (0: 1)
UEFA> Liga narodov B 2018/2019> Skupina 2 UEFA>Skupina 2 Liga narodov B 2018/2019> Skupina 2' border = '0' />
19:45 puran - Rusija 1: 2 (1: 1)
UEFA> Liga narodov C 2018/2019> Skupina 1 UEFA>Skupina 1 Liga narodov C 2018/2019> Skupina 1' border = '0' />
19:45 Albanija - Izrael 1: 0 (0: 0)
UEFA> Liga narodov C 2018/2019> Skupina 4 UEFA>Skupina 4 Liga narodov C 2018/2019> Skupina 4' border = '0' />
19:45 Litva - Srbija 0: 1 (0: 1)
19:45 Romunija - Črna gora 0: 0 (0: 0)
UEFA> Liga narodov D 2018/2019> Skupina 3 UEFA>Skupina 3 Liga narodov D 2018/2019> Skupina 3' border = '0' />
ob petih zvečer Azerbajdžan - Kosovo 0: 0 (0: 0)
19:45 Ferski otoki - Malta 3: 1 (2: 1)
UEFA> U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 3 UEFA>Skupina 3 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 3' border = '0' />
16:00 Litva - Georgia 0: 0 (0: 0)
ob petih zvečer Danska - Finska 2: 0 (1: 0)
ob petih zvečer Poljska - Ferski otoki 1: 1 (0: 1)
UEFA> U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 4 UEFA>Skupina 4 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 4' border = '0' />
ob petih zvečer Ukrajina - Latvija 3: 2 (2: 0)
UEFA> U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> 5. skupina UEFA>Skupina 5 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 5' border = '0' />
18:00 Kosovo - Irska 1: 1 (0: 0)
UEFA> EURO 21 Kvalifikacije 2017/2018> Skupina 6 UEFA>Skupina 6 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 6' border = '0' />
16:00 Malta - Belgija 0: 4 (0: 2)
ob petih zvečer puran - Ciper 4: 0 (1: 0)
17.30 Švedska - Madžarska 1: 0 (1: 0)
UEFA> U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 7 UEFA>Skupina 7 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 7' border = '0' />
ob petih zvečer Avstrija - Armenija 2: 1 (1: 0)
ob petih zvečer Srbija - Severna Makedonija 2: 1 (1: 0)
UEFA> U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 8 UEFA>Skupina 8 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 8' border = '0' />
16:00 Bosna in Hercegovina - Švica 3: 0 (2: 0)
18:00 Wales - Lihtenštajn 2: 1 (2: 0)
19:15 Portugalska - Romunija 1: 2 (0: 0)
UEFA> EURO 21 Kvalifikacije 2017/2018> Skupina 9 UEFA>Skupina 9 U21 EURO kvalifikacije 2017/2018> Skupina 9' border = '0' />
14:00 Kazahstan - Slovenija 0: 0 (0: 0)
ob petih zvečer Bolgarija - Francija 0: 1 (0: 0)
CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019 CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019>' border = '0' />
00:00 Gvajana - Barbados 3: 0 (0: 0) dec.
21:00 Angvila - Francoska Gvajana 0: 5 (0: 3)
23:00 Antigva in Barbuda - Sv. Lucia 0: 3 (0: 0)
Argentina> pokal Argentine 2018> 2. krog  Argentina>2. krog Copa Argentina 2018> 2. krog' border = '0' />
01:10 Rosario Central - Delavnice v Cordobi 5: 3 (0: 0, 0: 0) pso
22:00 Boca Juniors - San Martin de Tucumán 2: 0 (0: 0)
Avstralija> NPL Victoria 2018 Finale> Kvalifikacijski finale  Australia>Finale kvalifikacij NPL Victoria 2018 Finale> Finale kvalifikacij' border = '0' />
10.30 Pascoe Vale SC - Oakleigh Cannons 1: 2 (0: 1)
Avstrija> Regionalliga Ost 2018/2019  Austria> Regionalliga Ost 2018/2019>' border = '0' />
18:00 FC Admira Wacker (A) - SV Mattersburg (A) 2: 2 (0: 1)
18:00 SC / ESV Parndorf - SV Leobendorf 0: 2 (0: 2)
18:30 Vprašajte Ebreichsdorf - FC Stadlau 5: 0 (2: 0)
18:30 FC Mannsdorf / Großenzersdorf - SC Neusiedl / Glej 1919 4: 0 (2: 0)
18:30 Dunajski športni klub - FC zidanje 1: 4 (0: 1)
18:30 SV Schwechat - ASK-BSC Bruck / Leitha 1: 2 (0: 1)
Avstrija> Regionalliga sredi 2018/2019  Austria> Regionalliga sredi 2018/2019>' border = '0' />
18:00 SC Weiz - WSC Hertha 2: 2 (0: 0)
18:00 Völkermarkter ST 1868 - ATSV Stadl-Fear 1: 6 (1: 2)
18:00 FC Gleisdorf 09 - Sturm Gradec (A) 0: 0 (0: 0)
18:00 Union Vöcklamarkt - Wolfsberger AC (A) 2: 1 (0: 0)
18:00 FC Lendorf - TuS Bad Gleichenberg 1: 3 (0: 0)
18:00 SC Kalsdorf - Deutschlandsberger SC 4: 1 (2: 1)
Avstrija> Regionalliga zahod (-2019) 2018/2019  Austria> Regionalliga West (-2019) 2018/2019>' border = '0' />
18:00 TSV St. Johann - USK Maximarkt Anif 0: 2 (0: 2)
18:00 SV Grödig - SC Schwaz 0: 4 (0: 1)
18:00 SV Seekirchen - FC Pinzgau Saalfelden 3: 2 (3: 1)
18:30 SV Wals-Grünau - SV Wörgl 2: 3 (1: 1)
Brazilija> Serie A 2018  Brazil> Série A 2018>' border = '0' />
00:00 Amerika - MG - Vasco da Gama 2: 1 (1: 0)
Brazilija> Série B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
20:00 Zahod - SP - Atlético Goianiense 1: 2 (1: 1)
20:00 Boa Esporte - MG - Goias 1: 0 (0: 0)
20:00 CR Brazilija - AL - Guarani - SP 1: 1 (0: 0)
22:00 Paysandu - PA - Avaí - SC 2: 1 (1: 0)
Kolumbija> Zaključek prvega leta 2018  Colombia> Prvi zaključek leta 2018>' border = '0' />
00:00 Enkrat Caldas - Deportivo Cali 3: 1 (2: 0)
00:00 Atlético Junior - Rionegro zlati orli 2: 0 (1: 0)
02:00 Pravičnost - Neodvisni Medellin 1: 1 (0: 1)
Hrvaška> 2. liga HNL 2018/2019  Croatia> 2. HNL 2018/2019>' border = '0' />
16:00 Hrvaški Dragovoljac - NK Solin 2: 2 (1: 0)
16:00 NK Sesvete - NK Zadar 3: 3 (0: 1)
Danska> 2. divizija Pool 1 2018/2019  Denmark> 2. divizija Pool 1 2018/2019>' border = '0' />
18:00 Skive I. - Odder IGF 3: 2 (2: 2)
Francija> Državno 2018/2019  France> Državno 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Villefranche Beaujolais - FC Le Mans 1: 2 (1: 0)
19:00 FC Tours - USL Dunkirk 2: 2 (2: 0)
19:00 Rodez AF - ZDA Avranches 1: 0 (1: 0)
19:00 ZDA Quevilly-Rouen - FC Chambly 0: 1 (0: 1)
19:00 ZDA Concarneau - Pau FC 1: 1 (0: 1)
19:00 ME Drancy - SO Cholet 0: 1 (0: 1)
19:00 FC Bourg-Peronnas - Sporazum o SSG 0: 2 (0: 0)
19:00 Stadion Laval - AS Lyon Duchere 3: 2 (3: 2)
19.30 Ameriški bulonj - Marignane Gignac 3: 2 (2: 0)
Nemčija> Regionalliga Bayern 2018/2019  Germany> Regionalliga Bayern 2018/2019>' border = '0' />
18:00 TSV 1860 Rosenheim - Wacker Burghausen 0: 0 (0: 0)
18:30 FC Memmingen - SpVgg Greuther Fürth II 3: 1 (2: 1)
Nemčija> Bayernliga Nord 2018/2019  Germany> Bayernliga Nord 2018/2019>' border = '0' />
16:45 FSV Erlangen-Bruck - ATSV Erlangen 3: 1 (0: 1)
ob petih zvečer 1. FC Pesek - ASV Vach 2: 1 (1: 1)
Nemčija> Bayernliga Süd 2018/2019  Germany> Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' />
16:30 TSV Schwabmünchen - TSV Schwaben Augsburg 3: 1 (2: 1)
Nemčija> Bremenliga 2018/2019  Germany> Bremenliga 2018/2019>' border = '0' />
17:15 Bremer SV - Habenhauser FV 2: 0 (1: 0)
18:30 FC Oberneuland - Domovinski šport Bremen 7: 0 (2: 0)
Nemčija> Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Germany> Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' />
ob petih zvečer Eintracht Northeim - VfV Hildesheim 4: 0 (3: 0)
Nemčija> Oberliga Hamburg 2018/2019  Germany> Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' />
18:30 Victoria Hamburg - WTSV Concordia 1: 0 (0: 0)
19:00 FC Süderelbe - VfL Pinneberg 5: 1 (3: 1)
Nemčija> Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Germany> Oberliga Mittelrhein 2018/2019>' border = '0' />
19:00 FC Wegberg-Beeck - Blau-Weiß Friesdorf 2: 1 (1: 0)
Nemčija> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019  Germany> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' />
18:00 FV Engers 07 - Hassia Bingen 0: 3 (0: 1)
Islandija> 1. divizija 2018  Iceland> 1. deild 2018>' border = '0' />
18:30 Akór Akureyri - UMF Selfoss 2: 1
19.30 Haukar Hafnarfjörður - ÍR Reykjavík 1: 1 (0: 1)
20:15 Do Reykjavíka - HK Kópavogur 1: 4 (0: 1)
Irska> FAI Cup 2018> Četrtfinale  Ireland>Četrtfinale FAI Cup 2018> Četrtfinale' border = '0' />
19.30 Longford Town - Cork City 0: 7 (0: 2)
19:45 UC Dublin - Waterford FC 2: 1 (2: 0)
19:45 Limerick FC - Dundalk FC 0: 4 (0: 3)
Luksemburg> Coupe 2018/2019> 1. krog  Luxembourg>1. krog Coupe 2018/2019> 1. krog' border = '0' />
19:00 Alliance Aischdall - CS Grevenmacher 2: 1
Mehika> Premier Premier 2018/2019  Mexico> Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' />
16:00 Pume UNAM II - Cancun pionirji 4: 1 (4: 1)
16:00 CF America II - Kojoti iz Tlaxcale 1: 0 (1: 0)
Mehika> Ženska liga MX Femenil 2018/2019 Apertura  Mexico> Ženska Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura>' border = '0' />
22:00 Modri ​​križ - Pumas UNAM 0: 2 (0: 0)
22:00 Klub Necaxa - Klub Leon 0: 0 (0: 0)
Mehika> Otvoritev osnovnih sil U17 2018/2019  Mexico> U17 Basic Forces 2018/2019 Otvoritev>' border = '0' />
15:00 Klub Necaxa - CF America 0: 1 (0: 1)
16:00 Monarcas Morelia - CF Pachuca 3: 4 (0: 0)
Maroko> Botola Pro 1 2018/2019  Morocco> Botola Pro 1 2018/2019>' border = '0' />
19:00 Safi olimpijski - Wydad AC 2: 1 (1: 0)
Nizozemska> Prva liga 2018/2019  Netherlands> Eerste Divisie 2018/2019>' border = '0' />
19:00 SC Cambuur - RKC Waalwijk 2: 0 (1: 0)
19:00 Sparta Rotterdam - FC Eindhoven 2: 0 (0: 0)
19:00 FC Dordrecht - SC Telstar 1: 4 (1: 1)
19:00 Pojdi naprej, orli - FC Volendam 3: 0 (2: 0)
19:00 FC Almere City - MVV 2: 2 (1: 1)
19:00 FC Utrecht (J) - Mladi PSV 3: 2 (1: 1)
19:00 Helmond Sport - FC Den Bosch 0: 2 (0: 1)
Nizozemska> Ženske Eredivisie 2018/2019  Netherlands> Ženske Eredivisie 2018/2019>' border = '0' />
18:30 AFC Ajax - PEC Zwolle 3: 1 (3: 1)
18:30 Excelsior Barendrecht - ADO Den Haag 2: 0 (1: 0)
18:30 FC Twente - PSV Eindhoven 1: 0 (1: 0)
18:30 vv Alkmaar - Ahila'29 3: 1 (1: 1)
Severna Irska> Premier League 2018/2019  Northern Ireland> Premier liga 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Cliftonville FC - Inštitut FC Drumahoe 3: 0 (2: 0)
19:45 Glentoran Belfast - Newry City FC 4: 1 (2: 0)
19:45 Warrenpoint Town - Linfield FC 0: 5 (0: 2)
Španija> Druga divizija 2018/2019  Spain> Drugi oddelek 2018/2019>' border = '0' />
19:00 UD Las Palmas - Gimnastika 4: 0 (1: 0)
20:00 RCD Mallorca - Cadiz CF 1: 0 (0: 0)
ZDA> Prvenstvo USL 2018  USA> USL Championship 2018>' border = '0' />
01:00 FC Toronto II - Ottawa Fury 3: 4 (0: 2)