FIFA> Svetovno prvenstvo 2018 Rusija> Polfinale | Svetovno prvenstvo 2018 Rusija> Polfinale' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Hrvaška | - | Anglija | 2: 1 (0: 1, 1: 1) aet | |
FIFA> Prijateljski klubi 2018> Teden | Prijateljski klubi 2018> Teden' border = '0' /> | ||||
Nottingham Forest | - | Lincoln Red Imps | 5: 0 (2: 0) | ||
03:00 | Pravo slano jezero | - | Eintracht Frankfurt | 1: 1 (1: 0) | |
03:00 | Beli petelini | - | Santos FC | 0: 0 (0: 0) | |
09:30 | Slovan Liberec | - | FK Varnsdorf | 0: 6 (0: 1) | |
12.30 | Hebei China Fortune FC | - | FC Schalke 04 | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | Jianggs Suning | - | Southampton FC | 2: 3 (2: 2) | |
15:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | WSG Wattens | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Grasshopper Club Zürich | - | Zenit iz Sankt Peterburga | 0: 2 | |
16:00 | 1. FC Lok Leipzig | - | FSV Zwickau | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Thun | - | FC Chiasso | 3: 2 (2: 0) | |
16:00 | Arminia Bielefeld | - | Baník Ostrava | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Spartak Moskva | - | 1. FC Slovácko | 1: 0 (0: 0) | |
16:45 | Hamburger SV | - | CSKA Moskva | 1: 0 (0: 0) | |
ob petih zvečer | VfB Lübeck | - | 1. FC Magdeburg | 2: 2 | |
ob petih zvečer | BSC Young Boys | - | Feyenoord | 3: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | Union St. Gilloise | - | KV Mechelen | 0: 2 | |
ob petih zvečer | TSV Hartberg | - | Budafoki MTE | 1: 1 | |
ob petih zvečer | VfB 1921 Krieschow | - | Energija Cottbus | 0: 3 (0: 1) | |
ob petih zvečer | FC Valenciennes | - | Športni Charleroi | 0: 1 | |
ob petih zvečer | Olympique Marseille | - | AS Béziers | 1: 2 (1: 2) | |
ob petih zvečer | Mladi Ajax | - | FC Utrecht (J) | 2: 0 (2: 0) | |
ob petih zvečer | SV Oberachern | - | SV Darmstadt 98 | 2: 5 | |
17.30 | FC Pinzgau Saalfelden | - | FC St. Pauli | 0: 8 | |
17.30 | Roda JC Kerkrade | - | Alemannia Aachen | 1: 0 (0: 0) | |
17.30 | Olimpijski Nimes | - | RC leča | 3: 3 | |
18:00 | VV Dongen | - | Willem II | 0: 9 (0: 3) | |
18:00 | KV Ostende | - | Hapoel Haifa | 2: 0 | |
18:00 | Spouwen-Mopertingen | - | Sint-Truidense VV | 0: 8 | |
18:00 | Regionalna ekipa Kootstertille | - | SC Cambuur | 0: 6 (0: 3) | |
18:00 | VPV Purmersteijn | - | FC Volendam | 2: 2 (0: 0) | |
18:00 | SV Spielberg | - | FC-Astoria Walldorf | 2: 3 | |
19:45 | Kraljica juga | - | Srce Midlothiana | 1: 0 | |
FIFA> Ženske prijateljske tekme 2018> julij | Prijateljske tekme za ženske 2018> julij' border = '0' /> | ||||
10:00 | Tajska | - | Mjanmar | 3: 1 (1: 1) | |
FIFA> U19 prijateljske tekme 2018> julij | U19 prijateljske tekme 2018> julij' border = '0' /> | ||||
14:00 | Francija | - | Kitajska | 5: 3 (2: 2) | |
UEFA> Liga prvakov Kval. 2018/2019> 1. krog | Kval. Lige prvakov. 2018/2019> 1. Krog 'border =' 0 '/> | ||||
15:00 | FK Astana | - | FK Sutjeska | 1: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | FK Sūduva | - | APOEL Nikozija | 3: 1 (3: 0) | |
ob petih zvečer | FK Spartaks | - | Rdeča zvezda | 0: 0 (0: 0) | |
ob petih zvečer | Spartak Trnava | - | Zrinjski Mostar | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | PFC Ludogorets Razgrad | - | Križarji FC | 7: 0 (2: 0) | |
18:00 | FK Kukësi | - | FC Valletta | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Olimpija Ljubljana | - | Karabah FC | 0: 1 (0: 0) | |
21:00 | Valur Reykjavík | - | Rosenborg BK | 1: 0 (0: 0) | |
UEFA> Liga Europa Qual. 2018/2019> 1. krog | Liga Europa Qual. 2018/2019> 1. Krog 'border =' 0 '/> | ||||
14.30 | FC Banants | - | FK Sarajevo | 1: 2 (1: 2) | |
16:30 | FK Rabotnicki | - | Budimpešta Honvéd | 2: 1 (1: 1) | |
16:45 | FC Vaduz | - | Levski Sofija | 1: 0 (1: 0) | |
ob petih zvečer | KÍ Klaksvík | - | FK Žalgiris | 1: 2 (0: 1) | |
ob petih zvečer | CS FOLA Esch | - | Priština KF | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | FC Glenavon | - | Molde FK | 2: 1 (1: 1) | |
Avstralija> NPL Novi Južni Wales 2018 | NPL New South Wales 2018>' border = '0' /> | ||||
10.30 | Manly United | - | Sydney FC (Y) | 1: 0 (1: 0) | |
Avstralija> NPL Northern NSW 2018 | NPL Northern NSW 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Charlestown City Blues | - | Hamilton olimpijski | 0: 2 (0: 0) | |
Belorusija> Kubok 2018/2019> 3. krog | Kubok 2018/2019> 3. krog' border = '0' /> | ||||
14:00 | Energetik-BGU Minsk | - | BATE Borisov | 1: 2 (0: 1, 1: 1) aet | |
Kitajska> Prva liga 2018 | Prva liga 2018>' border = '0' /> | ||||
12.30 | Shijiazhuang Ever Bright | - | Qingdao Huanghai | 3: 3 (2: 0) | |
12.30 | Pričakovanje | - | Dalian Transcendence | 1: 0 (1: 0) | |
Indonezija> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | FC Bhayangkara | - | Persebaja Surabaja | 3: 3 (2: 1) | |
09:30 | PS Barito Putera | - | Arema Cronus FC | 0: 0 (0: 0) | |
12.30 | Bali United | - | PSM Makassar | 2: 0 (1: 0) | |
12.30 | Persela Lamongan | - | Pusamania Borneo | 2: 0 (1: 0) | |
Japonska> Cesarjev pokal 2018> 3. krog | |||||
10.30 | Kashima Antlers | - | Machida Zelvia | 5: 1 (2: 0) | |
11:00 | Kawasaki Frontale | - | Mit HollyHock | 4: 2 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
11:00 | Shonan Bellmare | - | V-Varen Nagasaki | 4: 3 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
11:00 | Sagan Tosu | - | Tokushima Vortis | 3: 1 (2: 0) | |
11:00 | Vissel Kobe | - | JEF United Chiba | 6: 1 (3: 0) | |
11:00 | Kashiwa Reysol | - | Montedio Yamagata | 1: 2 (0: 0) | |
11:00 | FC Tokio | - | Albirex Niigata | 3: 1 (1: 1) | |
11:00 | Jokohama F. Marinos | - | Yokohama FC | 2: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
11:00 | Vegalta Sendai | - | Omija Ardija | 1: 0 (1: 0) | |
11:00 | Urawa Red Diamonds | - | Matsumoto Yamaga | 2: 1 (1: 1) | |
11:00 | Univerza Kwansei Gakuin | - | Tokio Verdy | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | Češnja Osaka | - | Podružnice Kanazawa | 3: 0 (2: 0) | |
11:00 | Shimizu S-Pulse | - | Ventforet Kofu | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | Glee Iwata | - | Renofa Yamaguchi | 4: 1 (2: 0) | |
11:00 | Consadole Sapporo | - | Fukuoka osa | 4: 0 (1: 0) | |
Malezija> Super liga 2018 | Super liga 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Pahang FA | - | PKNP FC | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Kelantan FA | - | Selangor FA | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | PKNS FC | - | Negeri Sembilan FA | 5: 3 (3: 2) | |
Singapur> Premier League 2018 | Premier League 2018>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Home United | - | Mladi levi | 2: 0 (2: 0) | |
13:15 | Brunej DPMM FC | - | Hougang United | 3: 2 (1: 1) | |
Južna Koreja> K liga 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Ulsan hyundai | - | FC Jeonbuk | 0: 2 (0: 0) | |
11:30 | Pohang Steelers | - | FC Seul | 0: 3 (0: 2) | |
11:30 | Jeonnam Dragons | - | Suwon Bluewings | 0: 2 (0: 0) | |
11:30 | Jeju United | - | FC Gyeongnam | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Incheon United | - | FC Gangwon | 3: 3 (2: 0) | |
11:30 | Sangju Sangmu | - | FC Daegu | 0: 1 (0: 0) | |
ZDA> USL Championship 2018 | USL Championship 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Swope Park Rangers | - | Sacramento Republic | 1: 3 (0: 1) |