New York RB

New York RB, ekipa iz ZDA

04.10.2020 05:29

Orlando City je premagal Red Bulls in podaljšal niz nepremagljivih igralcev na devet tekem

Junior Urso je končni zmagovalni gol dosegel v 50. minuti, ko je Orlando City SC v soboto premagal New York Red Bulls s 3: 1 in podaljšal svoj niz neporaženosti na devet tekem .... več » 12.07.2020 06:59

Red Bulls je v tekmovanju MLS is Back premagal Atlanto United

Florian Valot je zadel v prvem polčasu, ko so New York Red Bulls v soboto zdržali Atlanta United z 1: 0 na turnirju MLS is Back .... več » 04.05.2019 22:58

Zlatan zadene, a Red Bulls premaga Galaxy

Zlatan Ibrahimović je zadel, toda Los Angeles Galaxy je v soboto predal dva zadetka v polčasu, ko je proti New York Red Bullsu s 3: 2 izgubil glavno nogometno ligo. več » 23.04.2019 00:45

Red Bulls zanika poročanje Henryja v pogovorih s klubom

Nekdanji zvezdnik Francije Thierry Henry se ne bo več pridružil New York Red Bullsom, je v ponedeljek dejal športni direktor nogometnega kluba Major League Soccer .... več » 13.03.2019 06:11

Red Bulls, Dinamo izrinjen iz lige prvakov

Ograja Briana Lozana je v desetih minutah izpostavila štiri zadetke, ki so Santos Laguno dvignili nad New York Red Bulls s 4: 2 v torek in v polfinale lige prvakov CONCACAF .... več » 11. 11. 2018 06:52

06.07.2018 22:29

Red Bulls, ki tekmuje za MLS, je izgubil Marscha, imenoval Armasa za novega trenerja

21.05.2018 06:09

Wright-Phillips je dvignil Red Bulls, ko so poškodbe mar zmagale

29.04.2018 08:32

Kratz pripravlja Atlanto, ko se Montreal nadaljuje

Diaprojekcija New York RB
MLS 5. Okrogla 25.10.2020 TO Chicago Fire Chicago Fire 2: 2 (1: 0)
MLS 5. Okrogla 28.10.2020 H Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Okrogla 11/02/2020 TO FC New York City FC New York City 2: 5 (2: 2)
MLS 6. Okrogla 11.8.2020 H FC Toronto FC Toronto 2: 1 (2: 0)
MLS 1. Okrogla 21.11.2020 TO Posadka Columbus Posadka Columbus 2: 3 (1: 1)