Olimpijski lion

Olympique Lyon, ekipa iz Francije

03.03.2021 21:04

Aouar izstreli Lyon na vrhu Ligue 1

Stavka Houssema Aouarja v drugem polčasu je v sredo Lyonu priigrala domačo zmago z 1: 0 nad Rennesom in poslala moške Rudija Garcie na vrh Ligue 1 pred tekmami tekmecev za naslov .... več » 20.02.2021 00:14

Lyon izkoristi napake Bresta, da se uvrsti na prvo mesto

Lyon se je v petek uvrstil na prvo mesto lige Ligue 1, s čimer je kar najbolje izkoristil serijo napak domačinov Bresta in zmagal s 3: 2 .... več » 24.01.2021 23:58

Lyon je zdrobil Saint-Etienne, da je ostal v stiku na vrhu

Marcelo in Tino Kadewere sta Lyon v nedeljo ohranjala stik s postavljalci tempa Ligue 1, potem ko sta dvakrat zadela v derbiju s 5: 0, ko je ekipa iz Saint-Etiennea pogrešala množico igralcev za koronavirus .... več » 18.01.2021 13:46

Messi vidi rdeči, 'prestrašen' Juventus, PSG. Na vrh: Govorne točke iz celotne Evrope

Frustracija je izboljšala Lionela Messija, ko je v finalu španskega superpokala videl rdečo, Inter pa je močno udaril po Juventusovem naslovu v seriji A, toda Paris Saint-Germain je v Franciji spet na vrhu .... več » 17.01.2021 23:44

Metz je končal tek Lyona, ko je PSG vodil v Ligue 1

Lyon je v nedeljo strmoglavil do šokantnega domačega poraza proti Metzu z 1: 0, ki je končal dolg niz brez poraza in Parizu Saint-Germainu omogočil, da ostane na vrhu Ligue 1 .... več » 19.12.20 23:47

Diaprojekcija Olympique Lyon
Odsekano 9. Okrogla 02.02.2021 H AC Ajaccio AC Ajaccio 5: 1 (4: 0)
1. liga 25. Okrogla 13.02.2021 H Montpellier HSC Montpellier HSC 1: 2 (1: 1)
1. liga 26. Okrogla 19.02.2021 TO Brestov stadion Brestov stadion 3: 2 (3: 0)
1. liga 27. Okrogla 28.02.2021 TO Olympique Marseille Olympique Marseille 1: 1 (1: 1)
1. liga 28. Okrogla 03.03.2021 H Stadion Rennes Stadion Rennes 1: 0 (0: 0)