Kvalifikacija Adidasov pokal generacije U17 2019/2020

Kvalifikacije Adidas Cup 2019/2020 generacije U17: Najnovejše novice, tekme in rezultati, tabele, ekipe, najboljši strelec. Kratek pregled lige ...



Skupina A
11.10.2019 20:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - Portland Timbers Portland Timbers 2: 1
11.10.2019 22:30 FC Dallas FC Dallas - Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 1: 2
12.10.2019 03:00 Colorado Rapids Colorado Rapids - Houston Dynamo Houston Dynamo 2: 1
12.10.2019 20:00 FC Dallas FC Dallas - Los Angeles FC Los Angeles FC 3: 2
12.10.2019 22:30 Houston Dynamo Houston Dynamo - Portland Timbers Portland Timbers 3: 1
13.10.2019 03:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 0
14.10.2019 16:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC Los Angeles FC 0: 0
14.10.2019 18:00 Portland Timbers Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 3
14.10.2019 20:00 Houston Dynamo Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas 1: 0
14.02.2020 19:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - Colorado Rapids Colorado Rapids 3: 2
14.02.2020 21:30 Portland Timbers Portland Timbers - FC Dallas FC Dallas 2: 0
15.02.2020 02:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo Houston Dynamo 0: 1
15.02.2020 19:00 Colorado Rapids Colorado Rapids - FC Dallas FC Dallas 3: 0
15.02.2020 21:30 Portland Timbers Portland Timbers - Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 3: 2
16.02.2020 02:00 Houston Dynamo Houston Dynamo - Los Angeles FC Los Angeles FC 2: 1
17.02.2020 15:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC Los Angeles FC 2: 0
17.02.2020 ob petih zvečer Portland Timbers Portland Timbers - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 1
17.02.2020 19:00 FC Dallas FC Dallas - Houston Dynamo Houston Dynamo 3: 2
Skupina B
11.10.2019 19:00 Minnesota United FC Minnesota United FC - Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju 0: 0
11.10.2019 21:30 Chicago Fire Chicago Fire - Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla 2: 0
12.10.2019 02:00 Športni Kansas City Športni Kansas City - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 0: 2
12.10.2019 19:00 Chicago Fire Chicago Fire - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 0
12.10.2019 21:30 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju 3: 1
13.10.2019 02:00 Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla - Športni Kansas City Športni Kansas City 0: 0
14.10.2019 15:00 Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla - Minnesota United FC Minnesota United FC 1: 1
14.10.2019 ob petih zvečer Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju - Športni Kansas City Športni Kansas City 1: 0
14.10.2019 19:00 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - Chicago Fire Chicago Fire 0: 2
14.02.2020 21:00 Minnesota United FC Minnesota United FC - Športni Kansas City Športni Kansas City 0: 3
14.02.2020 23.30 Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju - Chicago Fire Chicago Fire 0: 1
15.02.2020 04:00 Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 0: 1
15.02.2020 21:00 Športni Kansas City Športni Kansas City - Chicago Fire Chicago Fire 0: 5
15.02.2020 23.30 Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju - Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla 2: 1
16.02.2020 04:00 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 0
17.02.2020 ob petih zvečer Chicago Fire Chicago Fire - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 1
17.02.2020 19:00 Zvočniki iz Seattla Zvočniki iz Seattla - Športni Kansas City Športni Kansas City 2: 1
17.02.2020 21:00 Potresi v San Joseju Potresi v San Joseju - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 3: 2
Skupina C
11.10.2019 15:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji 3: 1
11.10.2019 17.30 DC United DC United - New York RB New York RB 0: 2
11.10.2019 20:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - Pravo slano jezero Pravo slano jezero 2: 3
12.10.2019 15:00 DC United DC United - Inter Miami CF Inter Miami CF 1: 2
12.10.2019 17.30 Pravo slano jezero Pravo slano jezero - Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji 4: 1
12.10.2019 20:00 New York RB New York RB - Philadelphia Union Philadelphia Union 2: 3
14.10.2019 14:00 New York RB New York RB - Inter Miami CF Inter Miami CF 2: 0
14.10.2019 16:15 Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji - Philadelphia Union Philadelphia Union 0: 4
14.10.2019 18:30 Pravo slano jezero Pravo slano jezero - DC United DC United 1: 0
14.02.2020 20:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Philadelphia Union Philadelphia Union 0: 3
14.02.2020 22:30 Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji - DC United DC United 0: 3
15.02.2020 03:00 New York RB New York RB - Pravo slano jezero Pravo slano jezero 1: 1
15.02.2020 20:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - DC United DC United 3: 5 pso
15.02.2020 22:30 Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji - New York RB New York RB 3: 4
16.02.2020 03:00 Pravo slano jezero Pravo slano jezero - Inter Miami CF Inter Miami CF 1: 2
17.02.2020 16:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Revolucija v Novi Angliji Revolucija v Novi Angliji 3: 0
17.02.2020 18:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - New York RB New York RB 2: 3 pso
17.02.2020 20:00 DC United DC United - Pravo slano jezero Pravo slano jezero 2: 1
Skupina D
11.10.2019 15:00 FC New York City FC New York City - FC Cincinnati FC Cincinnati 1: 1
11.10.2019 17.30 Posadka Columbus Posadka Columbus - FC Atlanta United FC Atlanta United 1: 0
11.10.2019 20:00 FC Toronto FC Toronto - Mesto Orlando Mesto Orlando 5: 0
12.10.2019 15:00 Montreal Impact Montreal Impact - FC New York City FC New York City 0: 2
12.10.2019 17.30 Mesto Orlando Mesto Orlando - Posadka Columbus Posadka Columbus 1: 3
12.10.2019 20:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - FC Toronto FC Toronto 0: 3
14.10.2019 14:00 Montreal Impact Montreal Impact - Posadka Columbus Posadka Columbus 0: 0
14.10.2019 16:00 FC New York City FC New York City - FC Toronto FC Toronto 2: 1
14.10.2019 18:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - FC Atlanta United FC Atlanta United 1: 2
17.11.2019 18:00 Montreal Impact Montreal Impact - FC Toronto FC Toronto 3: 3
17.11.2019 19:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Posadka Columbus Posadka Columbus 2: 1
25.01.2020 18:00 Mesto Orlando Mesto Orlando - FC Atlanta United FC Atlanta United 2: 1
14.02.2020 18:00 Montreal Impact Montreal Impact - Mesto Orlando Mesto Orlando 1: 1
14.02.2020 20.30 FC New York City FC New York City - FC Atlanta United FC Atlanta United 0: 0
14.02.2020 23:00 FC Toronto FC Toronto - Posadka Columbus Posadka Columbus 0: 0
15.02.2020 18:00 Mesto Orlando Mesto Orlando - FC Cincinnati FC Cincinnati 0: 2
15.02.2020 20.30 Posadka Columbus Posadka Columbus - FC New York City FC New York City 3: 1 pso
15.02.2020 23:00 FC Atlanta United FC Atlanta United - Montreal Impact Montreal Impact 3: 0
17.02.2020 14:00 Mesto Orlando Mesto Orlando - FC New York City FC New York City 0: 2
17.02.2020 16:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Montreal Impact Montreal Impact 0: 4
17.02.2020 18:00 FC Atlanta United FC Atlanta United - FC Toronto FC Toronto 0: 1
FC Atlanta United Chicago Fire Colorado Rapids Posadka Columbus DC United FC Cincinnati FC Dallas Houston Dynamo Montreal Impact Inter Miami CF Los Angeles FC Los Angeles Galaxy Minnesota United FC Revolucija v Novi Angliji FC New York City New York RB Mesto Orlando Philadelphia Union Portland Timbers Pravo slano jezero Potresi v San Joseju Zvočniki iz Seattla Športni Kansas City FC Toronto Vancouver Whitecaps Razpored | Rezultati